(16 listopada)

W dniu 16 listopada uczniowie klasy IIIb i IIIc zorganizowali "Dzień kolorowych kanapek". To kolejne zajęcia praktyczne w ramach zajęć technicznych, na których w klasach trzecich realizowany jest moduł żywieniowy. Kolorowe kanapki to jedno z zadań projektu "Trzymaj formę". Na lekcjach tego dnia było smacznie, zdrowo i kolorowo:).
       21 listopada również klasa 3a ¶więtowała Dzień kolorowych kanapek. Wszyscy byli przygotowani i pracowali z u¶miechem na twarzy. Atmosfera była naprawdę twórcza:).

Ten cykl zadań praktycznych mamy za sob±. Klasom trzecim należy się pochwała - niemalże 100% uczniów była przygotowana i chętnie pracowała na zajęciach:). W klasie 3a dodatkowo przeprowadzono konkurs na naj... kanapkę. Wygrały... wszystkie przygotowane tego dnia kanapki :). Wyróżnienie dla jednego zespołu za kompletne wyposażenie stanowiska pracy: nakrycie stołu, niezbędne naczynia/sztućce i oczywi¶cie fartuszki przyznane zostaje: Magdzie, Ilonie i Maćkowi :). Kolejne zadania praktyczne przed nami...

(fot. Anna Lewandowska)

klasa 3a [więcej]