Strona organizatorów projektu

Informacje o projekcie

[Szkolna strona projektu]

Koordynator projektu: p. Anna Lewandowska

Szczegółowe informacje z przebiegu realizacji projektu znajdują się na stronie
www.giodo.gim132waw.pl

.:(marzec):.
Na marzec zaplanowany został Szkolny Konkurs dla Rodziców "Szybkie dane". [www.giodo.gim132waw.pl]

.:(luty):.
List od p. dr Wojciecha Wiewiórowskiego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w związku z podejmowanymi przez nasze Gimnazjum inicjatywami z okazji Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych [list]

.:(styczeń):.
Przesłanie do organizatorów kaledarza działań w ramach projektu [kalendarz działań]

.:(grudzień):.
Kolejne zadanie zrealizowane - wwww.giodo.gim132waw.pl szkolna strona Internetowa projektu przygotowana :).

.:(listopad):.
Rozpoczęliśmy realizację projektu "Twoje dane - Twoja sprawa". Mamy nadzieję, że wkrótce powstanie strona Internetowa, na której znajdzie się wiele materiałów związanych z bezpieczeństwem w Internecie oraz z ochroną danych osobowych. Mamy nadzieję, że do realizacji projektu włączą się również Rodzice:).

Pierwsze zadanie dla naszych uczniów dotyczy przygotowania KOMIKSU związanego z bezpieczeństwem w Internecie oraz ochroną danych osobowych. Wkrótce zostaną umieszczone prace na ten temat, przygotowane przez uczniów klas III.

Jeżeli jesteś uczniem klasy I lub II, a masz pomysł na komiks - również możesz przygotować pracę. Na prezentację czekamy do końca semestru :).