Rok Szkolny 2009/2010

SYSTEM KONTROLI FREKWENCJI I POSTĘPÓW W NAUCE

Od 16 grudnia 2009 r. wszyscy Rodzice będą mogli korzystać z systemu kontroli frekwencji i postępów z nauce.
Nauczyciele od chwili wprowadzenia systemu będą na bieżąco uzupełniali oceny oraz nieobecności uczniów. W związku z tym prosimy o cierpliowść i wyrozumiałość w przypadku opóźnień.
Gorąco zachęcamy Państwa do wykupienia rocznego abonamentu do systemu (20 zł).
System ten zapewnia bieżący dostęp do dokładnych informacji na temat frekwencji i postępów w nauce dziecka, a także umożliwia stały kontakt z nauczycielami.

Korzyści płynące z korzystania z systemu kontroli frekwencji i postępów w nauce:
  • możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole, a co za tym idzie możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualny problem wagarowania,
  • stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych dotyczących daty wystawienia oceny, kategorii oceny, wagi oceny w liczeniu średniej oraz nauczyciela, który tę ocenę wystawił,
  • szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą, a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym, jak to ma miejsce przy klasycznych wywiadówkach.

• Aby uzyskać dostęp do danych swojego dziecka należy wykupić abonament oraz uzyskać LOGIN i HASŁO do swojego indywidualnego konta.

Login otrzymują również uczniowie, mogą oni sprawdzać oceny, a także "szczęśliwy numerek", który każdego dnia będzie losowany przez system.

Widok - oceny ucznia

Widok - nieobecności ucznia

Widok - wiadomości od nauczyciela

Informacje opracowane na podstawie:
    www.librus.pl
    Administrator systemu