Beata Żeromska
IMIĘ I NAZWISKO: Beata Żeromska
ZNAK ZODIAKU: Wodnik
HOBBY: Fotografia, techniki fotograficzne.
ULUBIONA PORA ROKU: Lato
PRZYGODA ŻYCIA: Nie lubię tego słowa. Nie lubię przygód. Nie oceniam faktów słowem "przygoda".
ULUBIONE SŁOWO: "Przeznaczenie"
SŁOWO, KTÓREGO NIE ZNOSZĘ: "Dokładnie"
W LUDZIACH CENIĘ: Życzliwość, umiejętnośc zauważenia drugiej osoby i jej problemów, wyrozumiałość, skromność i takt.
MOJE MARZENIE: Nie mam wygórowanych marzeń, cieszę się tym co przynosi codzienność. A takie ogólnie, to żeby ludzie byli dla siebie życzliwi.
WAKACJE: Jakieś miejsce w Europie - nie dalej, nie lubię dalekich podróży. Uwielbiam być w domu.
DLACZEGO FAJNIE JEST UCZYĆ SIĘ GEOGRAFII: Bo staram się uczyć tak, by uczeń rozumiał związki i zależności, nie same fakty są istotne, lecz ich przyczyna i skutki, co w życiu pomaga.
PRZYJAZNA SZKOŁA (TO): Szkoła, która "uczy i wybacza", a poprzez wybaczanie też uczy.
DOBRY NAUCZYCIEL (TO): Nauczyciel, który "rozumie ucznia" - potrafi dobrze odczytać jego umiejętności i uwarunkowania osobowe (potrafi kształcić i rozwijać)
WYMARZONY UCZEŃ (TO): Uczeń o odpowiedniej kulturze, kulturze osobistej, kulturze słowa, dociekliwy, poszukujący, zauważający wokół siebie innych.
CZEGO ŻYCZĘ SOBIE I MOIM UCZNIOM W ROKU SZKOLNYM 2007/2008: Życzę by wszystkie wzajemne doświadczenia wzbogaciły nas, uczyły szlachetności, podnosiły poziom umiejętności.