Waldemar Szuplewski
IMIĘ I NAZWISKO: Waldemar Szuplewski
ZNAK ZODIAKU: Lew
HOBBY: Motocykle i związane z tym radości i kłopoty
ULUBIONA PORA ROKU: Dla mnie każda pora roku ma swój urok. Lubię dodatnie temperatury a to ze względu na mniejsze prawdopodobieństwo spotkania bałwana ;-)) te letnie są gorsze od tych zimowych
PRZYGODA ŻYCIA: Moim skromnym zdaniem: życie jest jedną wielką przygodą i w dużej mierze zależy od Ciebie czy będzie ono szare, ponure i super poważne, czy kolorowe, wesołe, na lekkim luzie. Jest powiedzenie nadgorliwość.. i powaga zabijają powoli. Przygoda życia - myślę, że jest przede mną. Norwegia - objazd tego kraju motorem...
ULUBIONE SŁOWO: Wolność, pogoda ducha
SŁOWO, KTÓREGO NIE ZNOSZĘ: Biurokracja
W LUDZIACH CENIĘ: Samokrytykę, poczucie humoru, bezinteresowność i profesjonalizm
MOJE MARZENIE: Chciałbym aby zniknęła z życia: obłuda, prywata i bezgraniczna głupota, a marzy mi się motocykl HONDA X-11 (za drogi dla nauczyciela :))
WAKACJE: Oczywiście związane z motocyklową włóczęgą
DLACZEGO FAJNIE JEST UCZYĆ SIĘ WF-U: Nauczanie i uczenie się, zdobywanie wiedzy, to poznawanie świata, ludzi, samego siebie, swych możliwości i słabości.. to mnie wciąga!
PRZYJAZNA SZKOŁA (TO): To taka gdzie są normalni uczniowie i normalni nauczyciele
DOBRY NAUCZYCIEL (TO): To też człowiek :)
WYMARZONY UCZEŃ (TO): To uczeń na wakacjach :)
CZEGO ŻYCZĘ SOBIE I MOIM UCZNIOM W ROKU SZKOLNYM 2004/2005: Zmian na lepsze, w każdej dziedzinie życia szkoły