(14 maja)

14 maja w Ośrodku Kultury Arsus odbyły się XII Prezentacje Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa - PAKSU 2013. Nasi uczniowie zaprezentowali piękny montaż słowno-muzyczny związany z miłością. Uczniowie recytowali fragmenty wierszy, przygotowali scenki teatralne, śpiewali posenki o miłości. W uroczystości uczestniczyli m.in. Pan Wiesław Krzemień - Burmistrz Dzielnicy Ursus oraz Pan dr Henryk Linowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Po występie, który nagrodzony został gromkimi brawami wręczono podziękowania dla szkoły oraz nauczycieli odpowiedzialnych za prezentację: p. Janinie Romanowskiej, p. Klaudii Gontarskiej, p. Annie Mizerackiej, p. Joannie Domagale oraz p. Iwonie Dłużniewskiej. Dziękujemy i gratulujemy pięknego występu!

fot. Dawid Kacprzyk