Termin: ...
Miejsce: ...

.:(10 marca):.
Mistrzostwa Dzielnicy Ursus w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców

W dniach 8-10 marca w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ursus w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody miały miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół nr 80 na Gołąbkach. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje dziewcząt i chłopców ze wszystkich gimnazjów publicznych w Ursusie. Uczniowie zgodnie z przepisami WOM codziennie rozgrywali jeden mecz.
W pierwszym dniu zawodów rywalizacja przebiegała spokojnie, po rozgrzewce drużyny rozgrywały swoje mecze w dwóch setach. W drugim dniu rywalizacja była bardzo zacięta. Chłopcy swoje pojedynki rozstrzygali dopiero w trzecim dodatkowym secie. W trzecim dniu zawodów, przy lekkim już zmęczeniu zawodników rywalizacja spokojnie dobiegła końca.

W końcowej punktacji:
Mistrzem Dzielnicy Ursus w Piłce Siatkowej Chłopców została reprezentacja Gimnazjum nr 131, a Mistrzem Dzielnicy Ursus w Piłce Siatkowej Dziewcząt została reprezentacja Gimnazjum nr 133

• IV miejsce - Gimnazjum nr 132 z O.I.

Zawody zorganizował Wydział Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Ursus.

Teresa Dejneko

Jeszcze porcja zdjęć z rozgrywek chłopców, przygotowana przez
    p. Waldemara Szuplewskiego:).

.:(18 stycznia):.
    Mistrzostwa Dzielnicy Ursus w piłce ręcznej

.:(15 grudnia):.
    Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie Stołowym - Białołęcki Ośrodek Sportu i Rekreacji

.:(3 grudnia):.
    Rozgrywki dzielnicowe WOM w tenisie stołowym
    W dniach 2, 3 grudnia nasza szkoła była organizatorem zawodów dzielnicowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym. Drużyna chłopców naszej szkoły w tym roku startowała w składzie: NOWAK SZYMON, ŚMIECIŃSKI WIKTOR, PĘKSA KORNEL, po raz ósmy wywalczyliśmy mistrzostwo Dzielnicy Ursus, dziewczęta w składzie: DYMEK WERONIKA, ZDUNEK KATARZYNA, IWONA WŁODARSKA zajęły II miejsce.

III miejsce - Gim 131

W dniach 15, 16 grudnia będziemy reprezentować Dzielnicę Ursus w FINAŁACH WOM w tenisie stołowym, które odbędą się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Białołęce. Trzymamy kciuki za naszych zawodników !!!